Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

To je pech: Nevěrná manželka si domluvila schůzku naslepo. S tchánem

Ilustrační fotografie

Číňanka Lili žije v zemi, kde je miliarda lidí. Ona měla přesto tu smůlu, že si přes internetovou seznamku domluvila rande a z tajemného pána na druhém konci drátu se při schůzce vyklubal její vlastní tchán.

Při sjednávání schůzky použila falešné fotografie jak ona, tak inkriminovaný tchán. Sedmapadesátiletý Wang prý tímto způsobem randil s mnoha ženami a nebýt této nešťastné náhody, pravděpodobně by se jeho nevěry nikdy neprovalily. Jeho fotografie na seznamce byly natolik vyzývavé, že donutily mladou ženu přijít na hotelový pokoj pouze v županu. Dvojice evidentně neměla zájem o pouhé sezení u vína a oba dva měli za lubem něco úplně jiného.

Kuriózní na celé situaci je, že manžel/syn měl podezření, že je podváděn. Svou ženu tedy sledoval a byl svědkem této události. Jeho reakcí bylo samozřejmě fyzické násilí vůči oběma zúčastněným. Jste nahá v županu v hotelovém pokoji vašeho tchána… To prostě nevysvětlíte.

Související články

Další články