Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

To je neštěstí: Štěně Dag trpí vážným kloubním onemocněním! Nutně shání peníze na operaci, jinak jeho psí život navždy vyhasne!

Štěně Dag má ještě šanci prožít plnohodnotný život, potřebuje
k tomu ale pomoc lidí.
Zdroj: archiv

Sedmiměsíční štěně pointra s PP jménem Dag trpí vážným kloubním onemocněním. Operace je nevyhnutelná v případě, že chce prožít šťastný psí život.

Asi před 4 – 5 týdny psa Daga majitel dovezl do veterinární ordinace, kde mu veterinářka diagnostikovala jedno z nejvážnějších kloubních onemocnění, konkrétně dysplazii kyčelních kloubů v nejhorším stadiu. Poté, co se majitel dozvěděl cenu operace – 80 000 korun – rozhodl se, že pejska nechá utratit. Změnil názor, když mu veterinářka vysvětlila, že Dag ještě může prožít krásný život. Psa ponechal na veterině, když mu veterinářka slíbila, že se pro něj pokusí najít pomoc.

Daga včera převezli do hotelu XI (pro nemocné a opuštěné psy a kočky) opravdu v zoufalém stavu. Štěně je kost a kůže, silně podvyživené a trpí obrovskými bolestmi. Specialista na tahle onemocnění vážnou situace ještě potvrdil. Dag buď přečká 5 měsíců s analgetiky do operace, nebo bude okamžitě uspán, jelikož jeho stav je neslučitelný s normálním životem.

Ošetřovatelé Daga v současné době naléhavě shánějí finanční prostředky na operaci, která štěněti může zachránit život. Dohromady jde o 80 000 korun (jeden kloub 40 000 Kč) plus ortopedické lehátko, které Dagovi výrazně odlehčí od velké bolesti při spánku.

Dag také shání novou milující a zodpovědnou rodinu, která na něj bude čekat.

Chcete-li pomoci (třeba i malou částkou), je k dispozici transparentní účet nadačního fondu Psí Naděje 2800485041/2010 s variabilním symbolem 14002.

V případě, že máte zájem o adopci pejska, více kontaktů najdete na webových stránkách Psí Naděje.

Související články

Další články