Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

To je lahůdka: Polonahý a opálený Harry Styles se muchloval s fanynkami

Harrymu nevadila ani pusa na tvář.
+ Další 2 fotografie

Zpěvák Harry Styles (19) z One Direction s kamarády z kapely strávil celý den na jachtě v Miami. Večer ale vyšel Harry do ulic, kde na něj už čekala spousta fanynek.

One Direction mají obrovskou fanouškovskou základnu a tak je jasné, že všude, kde se kluci objeví, na ně čekají zástupy obdivovatelek, které touží alespoň po jedné fotce se svými idoly. Po koncertě na Floridě si kluci vyrazili odpočinout na luxusní jachtu. Partička strávila den na palubě, kde se opalovali a relaxovali před dalším vystoupením.

Když se za tmy vydali hudebníci do ulic, mysleli si, že si jich nikdo nevšimne. To by ale na sobě nesměl mít Harry polorozhalenou košili, pod kterou bylo možno si prohlédnout jeho tetování. Fanoušci se od mola vydali směrem k Harrymu a pochopitelně chtěli ulovit společné fotky. Zpěvák neváhal a přihlížejícím se odměnil pózováním, při kterém ho dokonce jedna dívka políbila na tvář.

Mohlo by vás zajímat

Další články