Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

TO JE ALE SEXY MRŠKA! Dříve cudná moderátorka Smetana je jak utržená ze řetězu a ukázala DOKONALÉ PŘEDNOSTI!

Emma s odchodem z televize odhodila všechny zábrany.
Zdroj: Eva Gii photographer
+ Další 2 fotografie
Od té doby, co odešla z televize Nova, je jak utržená ze řetězu a asi by se nejradši svlékla celá. Nezabrání jí v tom ani těhotenství. Zatím Emma Smetana (28) využívá toho, že jí bříško ještě neroste, tak proč se neukázat v plné kráse. Teď ukázala, čím bude své miminko kojit!

O tom, že se Emmě asi splašily hormony a odhazuje ze sebe oblečení, postuje erotické fotky se svým přítelem, jsme vás informovali ZDE. Ale tahle mrška asi nemá dost, tak v té jízdě vášně, nahoty a exhibicionismu pokračuje i nadále. Před objektivem fotografky Evy Gií se s Jordanem vážně odvázali. Více toho můžete vidět na jejích stránkách ZDE.

Pokud chcete vidět, co může laskat jen moderátorčin snoubenec Jordan Haj a co bude za chvíli majetkem malého miminka, tak si klikněte do naší fotogalerie. Je vážně na co koukat. Sice se nemůže chlubit žádnými melouny, ale ten pohled stojí za to.

V průsvitné podprsence je vidět vše a Emma se fakt nemá za co stydět. Jen jsme zvědaví, kam až ji ty rozrajcované hormony „dokopou“. Možná bychom se mohli těšit na její celé nahé tělo…

Související články

Další články