Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

TO JE ALE POŘÁDNÁ BOULE V KALHOTÁCH! Který známý Čech konkuruje obdařenému „hurikánovi“ Daliboru Jandovi ve velikosti chlouby?

Tento známý muž se rozhodně nemá za co stydět.
Zdroj: Profimedia.cz
Zdá se, že největší nadsamec Dalibor Janda (63) má pořádně velkou konkurenci v dalším známém Čechovi. Taková boule v kalhotách se totiž jen tak nevidí. Kdo je tolik "nabušený"?

Teď možná zpěvák Janda zapláče. Dlouho se hřál na výsluní s největším penisem českého šoubyznysu, ale teď pro něj máme těžkou konkurenci. Na paty, teda spíš na bouli u kalhot mu šlape bývalý baleťák Vlastimil Harapes (70).

Když se objevil na narozeninách své bývalé ženy Hany Zagorové (70) v pražské Lucerně, tak nejen přítomné ženy nestačily zírat. V narvaných kalhotách mu totiž dřímal pořádný chobot, který se tam skoro ani nevešel.

Sice v minulosti nosil upnuté legíny, ale nikdy tam taková boule vidět nebyla, až na stará kolena předvedl, že je to také pořádný nadsamec. Aby Hanička písnička ještě nezačala litovat toho, že se s tanečníkem rozvedla. Takový poklad nemá jen tak někdo. A Dalibor teď bledne závistí.

Související články

Další články