Když chcete učit na základní škole, prostě byste asi neměli fotit nahé fotky. Je spousta příkladů, kdy se mladá a sympatická učitelka rozhodla vydělávat k učitelskému platu také focením odvážných fotek. A nikdy to nedopadlo tak, že by si tím tyto dámy vylepšily učitelskou kariéru. Vždycky to dopadlo výpovědí a při troše štěstí kvalitní kariérou v modelingu.

Na tu se nejspíš bude muset teď zaměřit také třiadvacetiletá Kaity Pearson. Ta pracovala jako zaučující se učitelka na základní škole ve městě Fitchburg v americkém Massachusetts. Ale jen do doby, než někdo anonymně poslal v obálce její fotografie řediteli školy. Když obálku rozbalil, vypadly na něj polonahé modelingové fotky jeho mladé zaměstnankyně a byl nucen ji vyhodit.

Jak říká, dělají to tak vždy, když je nějaký zaměstnanec vyšetřován z nějakého porušení pravidel.

Kaity Pearson se k celému případu nevyjádřila, ale na jejím profilu na Modem Mayhem píše, že má zaměstnání na plný úvazek, ale modelingu se věnuje ve volném čase a ráda by se mu věnovala víc. Teď jí nejspíše nic jiného nebude zbývat.

Také na svém profilu píše, aby jí psali pouze „zájemci o pracovní spolupráci, protože mám přítele a pozvánky na rande budu ignorovat“. Takže máte, pánové, smůlu. A pan ředitel základní školy také…