Hodně sexy je nová moderátorka RedNews Tereza, jejíž fotky nám přistály v redakčním mailu. Blonďatá dívka uspěla v soutěžním konkurzu o moderátorku RedNews, a tak nyní dostává možnost objevit se na obrazovce a předvést své dokonalé křivky.

Pohledná blondýnka z Prahy zaslala své fotografie do soutěže a následně se zúčastnila castingu. Kamerové zkoušky se jí vydařily a nakonec se stala vítězkou s možností uvádět nejžhavější zpravodajství v českých televizích.

Tereza už má s kamerou zkušenosti, což nás moc nepřekvapuje, hi hi, přesto ale byla před závěrečnou zkouškou, která znamenala její přijetí mezi moderátorky RedNews, trochu nervózní. Pro nahé zprávy se Tereza rozhodla, protože má ráda výzvy, chce zkusit něco nového a ráda ukazuje své svůdné křivky. Na otázku, co je její největší předností, Tereza odpověděla: „Moje nahé tělo, moje postava,“ což má tedy, co si budeme povídat, pravdu.

Vlastní úsudek si mohou diváci udělat už dnes večer, kdy bude mít Tereza svou velkou moderátorskou premiéru na FANDOVI. Nahé zprávy začínají ve 22.50 hod.