Kylie Jenner, nejmladší z rodiny Kardashianů, si žije pohádkový život.

O luxusní auta, baráky a oblečení nemá nouzi!

Nedávno se rozešla s úspěšným rapperem jménem Tyga, který ji miloval natolik, že k 18. narozeninám jí koupil ferarri za 8 milionů korun. Takové dárky k narozeninám nedostává každý!

Kylie nedávno prodala sídlo v Kalifornii, které ji stálo 68 milionů, a rozběhla vlastní kosmetickou značku s názvem „Kylie Cosmetisc“.

Hvězdička se totiž rozhodla, že v obyčejném baráku za 68 milionů bydlet rozhodně nebude! Chtěla totiž větší a dražší sídlo, jak sama říká, „potřebuji sídlo hodné mého jména“.

A taky si mladá Kylie Jenner koupila sídlo přímo v Hollywoodu v části Hiden Hills za závratnou částku 150 milionů korun!

Hned vedle nového sídla nebydlí nikdo jiný než nevlastní sestřička Kim Kardashian s manželem Kanyem Westem a dcerou North West.

Její nové sídlo má neuvěřitelných 7000 metrů čtverečních! Nachází se tam 6 ložnic a 7 koupelen. „Je to spíše jen na občasné přespání s kamarády nebo na večírky,“ prohlásila Kylie.

Samozřejmě nechybí obří bazén, vinný sklep a domácí kinosál. Kylie prozradila, že šatník je největší místností v celém sídle.

Koupila si Kylie nové sídlo jen pro to, že to staré jí připomínalo expřítele? Nebo je to jen dobrá investice do nemovitosti? Své názory nám můžete zasílat do komentářů pod článkem.