Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

To bolí: 8 fotek nejhorších popálenin od sluníčka, co můžete vidět

Smajlíci jsou nejlepší!
+ Dalších 5 fotografií

Opalujete se rádi? Tak si dejte dobrý pozor, ať nedopadnete stejně jako lidé z těchto fotografií. Netřeba snad připomínat, že spálení od sluníčka je nejen značně bolestivé, ale především zdraví nebezpečné – a nedodržování zásad správného opalování tak může mít velmi neblahé důsledky.

Někteří jedinci to však berou s humorem a chlubí se různými zajímavými obrazci, které se jim v důsledku nadměrného slunění objevily na kůži. Někteří se stali obětí kanadského žertíku svých přátel, zatímco jiní prostě jen doplatili na svoji naivitu. Jistý muž se například domníval, že jeho nohy před sluncem nejlépe ochrání pár děrovaných gumových bot. Jak to dopadlo, na to už se podívejte sami.

Jiný muž se zase slunil v bílém tílku a spálil se tak moc, že když si ho pak sundal, vypadal úplně stejně, jako kdyby ho ještě pořád měl oblečené. Zdaleka nejvtipnější jsou ovšem vypálení smajlíci a obrysy rukou.

Přestože většina těchto spálenin na první pohled vypadá roztomile, rozhodně nikomu nedoporučujeme něco podobného zkoušet. Pokud tedy vysloveně nestojíte o to, aby se vám na nezanedbatelné části těla začala loupat kůže nebo objevily puchýře.

Mohlo by vás zajímat

Další články