Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Tlusťoška! Takhle se smějí nebohé modelce Tyře Banks po vystoupení v těsném overalu!

Tyra tehdy a nyní. Je vidět pár kilo rozdíl.
Zdroj: Profimedia, Instagram
+ Další fotografie
Tyra Banks se modelingu dnes věnuje jenom příležitostně, spíše se soustředí na svou televizní show Amerika hledá topmodelku a také produkuje řadu vlastní kosmetiky. Dříve ale platila za žádanou modelku, chodila přehlídky a fotila pro prestižní magazíny. Proto byli její fanoušci asi trochu v šoku, když ji viděli v těsném černém overalu na jedné společenské akci.

Tyra Banks si nedávno nechala porodit syna náhradní matkou, ale kila má navíc, jako kdyby rodila sama. Aspoň takové nevhodné komentáře nyní zaznívají na její postavu.

Je pravda, že Tyra už není modelka 90–60–90, na druhou stranu ve svých čtyřiceti letech má nárok na „důchod“ a nemusí tělo trápit dietami ani fitkem.

I když overal byl opravdu nevhodná volba a ukazuje snad všechny modelčiny nedostatky, tak na jiných fotkách vidíme, že Tyra má tělo pořád pevné jako skála a nemá se rozhodně za co stydět.

Sama několikrát vzpomínala na moment, kdy ji v dospívání narostla prsa a boky a rázem od ní někteří návrháři dali ruce pryč. Prý z toho byla zničená, ale její maminka ji vzala na pizzu a řekla, že to může zkusit jinde. Tyra vsadila na spodní prádlo a udělala dobře. U Victoria's Secret udělala kariéru a rázem o ni byl zase zájem!

Související články

Další články