Tento nechutný případ šokoval slovenské kriminalisty. Šestnáctiletá Denisa přišla do jiného stavu s Jozefem. Ten dítě nechtěl, a tak začal přemýšlet, jak těhotenství ukončit. Snaha byla dostat plod mimo matčino tělo za každou cenu. O případu informuje portál tvnoviny.sk.

Jozef tedy někde vyšmelil potratové pilulky. Denisa plod vypudila do záchodu. Pak ho společně vyndali a zakopali na dětském hřišti. U toho se fotili a fotky dali na sociální sítě. Embryo bylo staré necelých 5. měsíců. Policii na nechutný případ upozornil člověk, který fotky našel na Facebooku. Denisa a Jozef si zřejmě vůbec neuvědomili, že dělají něco protizákonného.

Jozef strávil měsíc ve vazbě, hrozilo mu až pětileté vězení. Nakonec vyvázl jen s podmínkou. Denisa nebyla vůbec odsouzena, slovenské zákony na takové jednání ze strany matky nepamatují.

Po divokém potratu už Denisa s Jozefem nežije. „Podívaly jsme si o tom, ale důvody ví jen oni dva. Bylo to těžké pro oba, byla to chyba obou. Stalo se, co se stalo, poučili se,“ uvedla pro TV Markíza matka Denisy.