Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Tito Slováci vyndali plod z těla, pak ho zakopali na hřišti a fotili se u toho!

Dva mladí Slováci svým jednáním šokovali celou zemi.
Dva mladí lidé ze Slovenska se dopustili neskutečně odporného činu. Jozef a Denisa měli plán za každou cenu dostat plod z těla ven. Pak ho zakopali na hřišti. U toho se ještě fotili.

Tento nechutný případ šokoval slovenské kriminalisty. Šestnáctiletá Denisa přišla do jiného stavu s Jozefem. Ten dítě nechtěl, a tak začal přemýšlet, jak těhotenství ukončit. Snaha byla dostat plod mimo matčino tělo za každou cenu. O případu informuje portál tvnoviny.sk.

Jozef tedy někde vyšmelil potratové pilulky. Denisa plod vypudila do záchodu. Pak ho společně vyndali a zakopali na dětském hřišti. U toho se fotili a fotky dali na sociální sítě. Embryo bylo staré necelých 5. měsíců. Policii na nechutný případ upozornil člověk, který fotky našel na Facebooku. Denisa a Jozef si zřejmě vůbec neuvědomili, že dělají něco protizákonného.

Jozef strávil měsíc ve vazbě, hrozilo mu až pětileté vězení. Nakonec vyvázl jen s podmínkou. Denisa nebyla vůbec odsouzena, slovenské zákony na takové jednání ze strany matky nepamatují.

Po divokém potratu už Denisa s Jozefem nežije. „Podívaly jsme si o tom, ale důvody ví jen oni dva. Bylo to těžké pro oba, byla to chyba obou. Stalo se, co se stalo, poučili se,“ uvedla pro TV Markíza matka Denisy.

Související články

Další články