Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Tisíce teenagerek byly podvedeny a fotily se na Twitter nahé s colou mezi balóny! Jak je tohle vůbec možné?!

Tisíce teenagerek byly podvedeny a fotily se na Twitter nahé s colou mezi balóny! Jak je tohle vůbec možné?!
Zdroj: twitter.com
+ Dalších 9 fotografií
#HoldACokeWithYourBoobsChallenge je velice nevinně vypadající hashtag, pod kterým se v minulých dnech na Twitteru objevilo obrovské množství fotografií teenagerek nahoře bez, jak drží mezi svými prsy lahev od coly. Jenže všechny slečny do jedné, které se "výzvy" zúčastnily, byly naprosto podvedeny.

Ženy si myslely, že výzva navazuje na tzv. Ice Bucket Challenge, která pomáhala vybrat peníze na výzkum Amyotrofické laterální sklerózy Jen se tentokrát mělo jednat o upozornění na rakovinu prsu.

Skutečnost byla ale úplně jiná a celou akci vymyslel Danny Frost, který pracuje v porno průmyslu a rakovinu využil jen jako zástěrku. Využil obliby slova challenge a do svléknutí "pro dobrou věc" se mu podařilo přemluvit obrovské množství žen

To rozzlobilo nejen podvedené ženy, ale rovněž i velké množství skutečných charitativních organizací, které se už teď musí potýkat se značnou nedůvěrou veřejnosti.

Podobné akce pak ochotu lidí darovat peníze ještě snižují.

Autor "vtípku" proto nyní úplně obrátil a tvrdí, že by se současné popularity výzvy mělo skutečně využít k získání peněz na podporu léčby rakoviny prsu.

Dá se mu ale věřit? Drtivá většina veřejnosti si totiž myslí, že chce jen vidět další prsa

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy