Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tisíce fanoušků drží palce popálené Týnuš Třešničkové. Vzkaz přidala také Eva Decastelo

Eva Decastelo drží Týnuš palce.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 24 fotografií
Populární youtuberka a královna Instagramu Týnuš Třešničková (22) byla popálena v Istanbulu na ohnivé show v restauraci Nusreta Gökceho známého jako Salt Bea. Zranění utrpěl i její přítel Viktor Hajíček a další dva muži ze zahraničí.Třešničková nyní leží v nemocnici a je na tom zle. Popáleniny jí pokrývají třicet procent těla. Tisíce fanoušků věří v její brzké uzdravení. Vzkaz přidala Evo Decastelo (40).

Strašlivá tragédie se stala v tureckém Istanbulu, kde byla při ohnivé show v luxusní restauraci popálena populární youtuberka Týnuš Třešničková.

Hořlavina jí explodovala přímo do obličeje a následně jí zřejmě vzplanuly šaty. Má popáleno třicet procent těla, její přítel Viktor Hajíček utrpěl zranění na patnácti procentech těla. Společně s dalšími dvěma muži z Řecka a Ománu byli ihned převezeni do tamní nemocnice.

Týnuš na sociální síti avizovala, že Istanbul je pro ní a jejího přítele teprve první zastávka. S největší pravděpodobností už dále cestovat nebudou. Tisíce fanoušků teď drží blogerce palce. Její sociální síť je doslova zaplavena komentáři, kde jí všichni přejí brzké uzdravení a doufají, že bude všechno v pořádku.

Podporu vyjádřila i moderátorka Eva Decastelo (40). „Drž se!!! Všechno bude dobré!,“ píše. „Jsem v šoku! Tohle si nezaslouží nikdo a doufám, že se nám brzy uzdravíš a budete oba v pořádku,“ píše další z příznivkyň.

„Je mi to moc líto co se ti tam stalo, držím palce a myslím na tebe, všechno dobře dopadne“ nebo „Drž se, nenech se tím zlomit, je to opravdu neštěstí, ale věřím, že až to bude celé za tebou, udělá tě to silnější, jak nikdy před tím. Moc mě to mrzí. Věřím, že pro tebe udělají maximum a budeš zase v pořádku,“ zní další z nespočtu komentářů.

DÁLE ČTĚTE:

TAKHLE VIDĚLA VÝBUCH PŘÍMO TŘEŠNIČKOVÁ. CO TO DO OHNĚ NALILI?

TAKHLE VIDĚLA VÝBUCH PŘÍMO TŘEŠNIČKOVÁ. CO TO DO OHNĚ NALILI?

PRVNÍ VYJÁDŘENÍ MAJITELE RESTAURACE. CO VZKAZUJE POPÁLENÉ ČEŠCE?

VIDEO UKAZUJE TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVOU V ŠOKU, JAK ČEKÁ NA POMOC.

JAK DOPADL PŘÍTEL TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ? JE POPÁLEN NA 15 PROCENTECH TĚ­LA.

MRAZIVÁ ZPRÁVA Z NEMOCNICE. TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ JE NA TOM ŠPATNĚ. MÁ POPÁLENOU TŘETINU TĚLA.

Související články

Další články