Přišlo jaro, už není zima… to je výčet pozitiv, jež přináší toto roční období. Dál už jen negativa:

Mnohem více lidí na ulici – V zimě jsou ulice krásně vyprázdněné, na jaře všichni vylezou z nor a navíc se začnou nechutně obnažovat a někteří muži začnou dokonce nosit i téměř trestně postižitelnou věc, za což u nich považuji tričko bez rukávů!

Rozbujelá nenávistná příroda – Všude vybují nepřátelské chaotické květenství čehokoli a domáhá se svého místa i tam, kde v zimě kraloval krásný čistý beton!

Alergie – Navazuje na předešlý bod, nenávistné rostlinstvo se chce pářit a produkuje oblaka smrtícího pylu ve snaze usmrtit co nejvíce alergiků.

Cyklistika na vzestupu – Jedna z nejtragičtějších stále se opakujících událostí spojených s jarem. Na silnice se vyřítí trénovaní šlachovci i amatérští funiči na svých bicyklech a ve směšně upnutých kombinézách se snaží zničit nervový systém slušným řidičům. Pokud jedete nějakou dobu za cyklistou a nemáte možnost ho předjet, úpěnlivě si přejete, aby uhnul, ale v skrytu duše doopravdy chcete, aby vám spadl pod kola a vy jste ho mohli přejet dvakrát tam i zpět, pak jet k němu domů a popravit jeho rodinu a vzdálené příbuzenstvo nechat deportovat na Sibiř. Když si pak tyto chutě uvědomíte, může vám tento milovník bizarního sportu způsobit i výčitky svědomí, pokud nejste já.

Nesmyslně silné sluneční záření – Pokud vám v 11 hodin dopoledne, kdy slušní lidé přirozeně spí, smrtelné ultrafialové paprsky dopadají na vaši do té doby v klidu spící tvář, je to neodpustitelná neomalenost!

Ještě jeden, a to skoro ten nejstrašnější bod: Hmyz – Z vetřeleckých vajec a slizkých kokonů se začne líhnout nechutné množství roztodivné havěti, která má za úkol ničit mi život.

Nesnáším jaro!