Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tisíc a jeden hejt Mařky Rosákové: 5 způsobů, jak se zbavit otravného parazita na telefonu

Zdroj: archiv

Tentokrát se chci zaměřit na několik opravdu otravných a depresivních aspektů moderní doby, a to zejména na obskurní nabídkové telefonáty různých společností. Na to, že vám zavolá vaše banka a nabízí jakousi imbecilní shit kartu, se kterou se u nich můžete zadlužit, protože jste jejich nejoblíbenější zákazník (bez mozku žijící kavka k oškubání), to ještě člověk nějak vydýchá víceméně se zdvořilým odmítnutím, nakonec je to váš bankéř, má vaše telefonní číslo od vás... O.K.

Jenomže nezřídkakdy se stane naprosto nepřijatelná a strašlivá věc, a to že vám zcela bez skrupulí zazvoní telefon, dokonce i třeba v 8 hodin ráno, a je vám vnucován jakýsi produkt nebo služba od společnosti, kterou vůbec neznáte, nikomu jste svoje číslo nedávali a vy se cítíte, jakoby se vás právě někdo pokusil znásilnit do análu!!! A teď jde jen o to, jestli se dokážeme tohoto nepříjemného pocitu nějakým způsobem během rozhovoru zbavit.

Zde je malý návod a několik možných odpovědí na nevítaný hovor:

1. "Aha, nabízíte to a to, hm, tak to asi nemám zájem, na shledanou." ŠPATNĚ! Pocit ohroženého análu přetrvává, vůbec se vám neulevilo, ba naopak!

2. "Odkud máte moje číslo, prosím už mě nekontaktujte, nemám o vaše služby zájem." O.K.! Anál je sice celkem v bezpečí, ale nemohlo se vám moc ulevit.

3. "Prosím? To už si nikdy nedovol mi zavolat, ještě jednou to uděláš a utrhnu ti hlavu a hodim ti ji do obličeje, je to hotovka?!" V POŘÁDKU! Ulevilo se vám, anál je v bezpečí a navíc odpověď je hravá a v podstatě neškodná.

4. "Vy vyje.... mr....., vyhlašuju vám džihád, rozumítéééé, nechť vašim prvorozeným synům upadnou č......!" O.K.! Ale přeci jen už jste dost daleko od pravidel slušného chování a zdvořilého odmítnutí dle Gutha-Jarkovského, ovšem anál je v tomto případě zcela uchráněn, to se nedá popřít!

5. "Dobrá, tato služba zní zajímavě, tak já si ji tedy objednám, děkuji." NEJHORŠÍ VARIANTA! Anál je zcela vydán na milost a nemilost volajícímu a střídají se na něm skupiny deviantních vězňů právě propuštěných z nejstrašnější věznice!

To by bylo tak ve zkratce všechno, mně se to naštěstí teď stát nemůže, jelikož můj mobilní telefon před malou chvílí zřejmě posedl ďábel a on si sám otevírá aplikace a vytáčí lidi a celkově se chová jako nezvladatelná mrcha a možná ho budu muset opět hodit omylem do záchodové mísy, aby se začal chovat trochu rozumněji!

Související články

Další články