1. Most vzdechů

Tato poloha je velmi jednoduchá, nemusíte být při ní kdo ví jak ohební a předvádět cirkusácké kousky. Úplně bohatě vám bude stačit židle nebo nějaký malý bobek. Tato poloha nese velmi neobvyklý název a při podzimních večerech se při ní určitě perfektně zahřejte. Žena si lehne na židli, pěkně vyšpulí zadeček, zvedne nohy a muž se k ní jen přicucne.

2. Závěs babylonské zahrady

Jestli chcete vyzkoušet něco neobvyklého a došla vám veškerá fantazie, tak Závěs babylonské zahrady je pro vás to pravé. Ovšem k uskutečnění této polohy budete muset něco investovat, pokud doma tedy už nemáte zavěšenou tyč. Pro ženu tu bude nejenom takové menší posilování, ale i pořádná slast. Muž bude sice mírně opomíjen, ale vynahradí si to hned v další poloze.

3. Obrácený koníček

Polohu na koníčka většina párů moc dobře zná. Žena je na čtyřech a chlap se pořádně namaká, tak proč to tentokrát neotočit? Při obráceném koníčkovi je chlap pouze takový opěrný bod a žena si krásně zaposiluje a své polovičce udělá radost.

4. Nahoru dolů, když mě otáčíš

Sex na neobvyklých místech vždy zlepší mezi partnery vztah. Přitom okořenit sex si můžete na prakticky „obyčejných“ místech vaší domácnosti. K této poloze vám stačí použít schody, ale musíte si dávat pozor, aby nedošlo k nějakému zranění. Obzvlášť tedy ženy se budou muset pořádně zapřít rukama, aby nesklouzly obličejem dolů. Když tohle zvládnete, tak si pořádně zadovádíte.

5. Nůžky

Trošku artistické číslo jsou nůžky, i přesto, že název tomu příliš neodpovídá. Opět k tomu nepotřebujete žádné zvláštní pomůcky. Žena si jednu svoji nohu ladně položí na kraj postele, zapře rukou o zem a roztáhne nohy. No a muž ji jen obkročmo uspokojuje. Trošku fitko, ale to se před Vánoci hodí.