Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Tihle dva klučíci rozsekali internet! Jejich dětská nevinnost vás donutí k zamyšlení

No nejsou boží?
Zdroj: Facebook
Jsou fotky a hlášky, které se na moment stanou totálním hitem internetu a všichni je sdílí. Teď jsou jedničkou sociálních sítí tihle dva klučíci. Co si tak geniálního vymysleli?

Je jim pět a chodí do stejné třídy. Nalevo je Jax, napravo Reddy a jsou to nerozluční kámoši. Jednoho dne oznámila maminka Jaxovi, že už je potřeba jít ke kadeřníkovi a aby si rozmyslel, jak chce ostříhat vlasy.

Jax se prý začal potulně usmívat a nakonec řekl, že chce vlasy vyholit úplně nakrátko. Když se maminka zeptala, proč si vybral takový účes, začal s vysvětlováním. „Chtěl totiž vypadat jako kamarád Reddy. Nemohl se dočkat, až oba vejdou do třídy a učitelka je od sebe nepozná a bude si je celý den plést,“ napsala Jaxova máma na Facebook.

„Myslel si, že to bude strašně srandovní, když budou mít stejný účes a lidé je od sebe nerozeznají. Tady vám přidávám fotku z vánoční besídky. Teď vidíte, jaká je tam podoba. Předsudky a nenávist jenom naučené. Jediný rozdíl, který Jax vidí, je v jejich vlasech,“ dodává matka.

Související články

Další články