Když mladší sestra naší blogerky Ornelly Koktové (22) Charlotta Štiková (19) dostala nabídku fotit pro Playboy, tak nevěřila vlastním očím. Ale dostala nůž na krk, že musí shodit aspoň třicet až čtyřicet kilo. Nápomocní jí k tomu byli i různí výživoví poradci a trenéři.

Několikrát týdně chodí makat do fitka pod dohledem profesionála, pak chodí na bezbolestné liposukce a samozřejmě nemůže jíst, co její hrdlo ráčí, takže má nastolenou přísnou dietu. Ale dostavily se vůbec vymodlené výsledky?

Ale ano, trochu to na Charlottě je poznat, že se její postava formuje k lepšímu, ale přeci jen by si člověk představoval, že za měsíc toho shodí víc. Podle našich informací totiž zas tak přísný režim nedodržuje, jak by měla. Možná ji ten drobnohled přestává bavit, ale má na to ještě dva měsíce, aby ukázala, že nějakou vůli má a nebude z ní do konce života jen bečka.

Tým pod vedením Filipa Matušinského ale stále věří, že to nakonec Charlotta dokáže, a udělá z ní hvězdu pánského časopisu přesně jako z Evy Perkausové (21), která se dostala až do Top Staru. Té pravděpodobně vlezla sláva do hlavy a na své začátky už zapomněla.

Uvidíme, jestli Charlotta nakonec bude pokornější a bude si vážit toho, že ji někdo motivuje k tomu, aby byla krásná, zdravá a nevypadala jak chodící pneumatika.