Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Těžkotonážní Charlotta Štiková odhalila výsledky hubnutí. Myslíte, že už špeky mizí?

Těžkotonážní Charlotta Štiková odhalila výsledky hubnutí. Myslíte, že už špeky mizí?
Zdroj: archiv Charlotty Štikové/Petra Clinic
+ Dalších 9 fotografií
Nejmladší z klanu Štikovic šla do sebe a kvůli snu zdobit titulku Playboye konečně začala hubnout. Bylo to už dlouho potřeba, přeci jen holka v devatenácti nemůže vypadat jak metráček. To už je o zdraví. Skoro měsíc už na sobě dře. Je ta snaha vůbec k něčemu?

Když mladší sestra naší blogerky Ornelly Koktové (22) Charlotta Štiková (19) dostala nabídku fotit pro Playboy, tak nevěřila vlastním očím. Ale dostala nůž na krk, že musí shodit aspoň třicet až čtyřicet kilo Nápomocní jí k tomu byli i různí výživoví poradci a trenéři.

Několikrát týdně chodí makat do fitka pod dohledem profesionála, pak chodí na bezbolestné liposukce a samozřejmě nemůže jíst, co její hrdlo ráčí, takže má nastolenou přísnou dietu. Ale dostavily se vůbec vymodlené výsledky

Ale ano, trochu to na Charlottě je poznat, že se její postava formuje k lepšímu, ale přeci jen by si člověk představoval, že za měsíc toho shodí víc. Podle našich informací totiž zas tak přísný režim nedodržuje, jak by měla. Možná ji ten drobnohled přestává bavit, ale má na to ještě dva měsíce, aby ukázala, že nějakou vůli má a nebude z ní do konce života jen bečka.

Tým pod vedením Filipa Matušinského ale stále věří, že to nakonec Charlotta dokáže, a udělá z ní hvězdu pánského časopisu přesně jako z Evy Perkausové (21), která se dostala až do Top Staru. Té pravděpodobně vlezla sláva do hlavy a na své začátky už zapomněla.

Uvidíme, jestli Charlotta nakonec bude pokornější a bude si vážit toho, že ji někdo motivuje k tomu, aby byla krásná, zdravá a nevypadala jak chodící pneumatika.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy