Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Terezu už z drogového průšvihu nikdo nevyseká: Pokud chce v Pákistánu přežít, musí přestat dělat tuhle věc!

Tereza rozdává u soudu úsměvy na všechny strany.
+ Dalších 87 fotografií
Terezu H. (21) z Uherského Hradiště v úterý obvinil pákistánský soud z pašování drog. V lednu ji zadrželi celníci na letišti v Láhauru s devíti kilogramy heroinu. Od té doby sedí ve vazbě. Po sérii soudních stání se případ včera konečně někam posunul. A s Terezou to vypadá bídně. Dělá ale jednu věc, která jí může všechno ještě zhoršit!

Pašeračka heroinu Tereza (21) z Uherského Hradiště se v Pákistánu stala hvězdou. Místo toho, aby sklopila uši a projevila trochu lítosti, chodí k soudu vysmátá, bez želízek, jen v doprovodu strážníků.

Dvakrát po sobě teď přitom přišla bez tradičního sárí a šátku. A je otázkou, zda tím muslimskému Pákistánu neprojevuje neúctu. To by ji při dalším stání, které proběhne za dva týdny, mohlo hodně přitížit.

Mezi státními úředníky je ještě z dob, kdy byl Pákistán pod nadvládou Velké Británie, zažito, že náboženství musí být odděleno od řízení zěmě. Takže tady si Tereza nezavaří.

Už si proti sobě ale zvládla poštvat obyčejný pákistánský lid. Občané asijské země nechápou, jak se z kriminálnice mohla stát televizní hvězda, která se fotí s vysoce postavenými funkcionáři. A jestli Tereza nepřestane provokovat, mohli by začít vyvíjet tlak, aby dostala vyšší trest.

Jak dlouho bude Tereza hnít v pákistánské base? To se dozvíme zřejmě 4. května, kdy proběhne další soud.

Mohlo by vás zajímat

Další články