Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Tereza H. se dostavila k soudu vysmátá od ucha k uchu: Co za tím vězí?

Tereza přišla k soudu pořádně vysmátá.
Zdroj: Youtube, Lahore News
+ Dalších 53 fotografií
Člověk by si skoro myslel, že Tereza H. (21) se bude za své činy kát, ale opak je pravdou. K soudu Tereza přišla v tradičním pákistánském oděvu, a hlavně měla úsměv od ucha k uchu. Aktuálně se řeší to, že má nového právníka, jelikož toho původního Čaudhrího Džaváda Zafara vyhodila. Její převážně dobrá nálada všechny zaráží. Co za ní může být?

Tereza H. je ještě stále za zdmi vazební věznice. Úterní soudní stání ji zdá se nijak nevykolejilo. Když ji zachytily kamery, usmívala se jako měsíček na hnoji. Novinka v kauze Terezy H. je, že vyhodila svého právníka Čaudhrího Džaváda Zafara a má nového. Zřejmě z toho pramení její dobrá nálada, jinak si to nikdo neumí vysvětlit.

Každá jiná dívka by se v podobné situaci určitě neřehnila. V minulosti se spekulovalo, že má kdysi atraktivní pašeračka kolem sebe vlivného muže z Anglie, který ji z toho vyseká, a proto si nedělá žádné starosti.

Jednání bylo odročeno podle ministerstva na 17. dubna. Mluvčí Irena Valentová uvedla, že se Tereza k soudu dostavila osobně, a to s novým obhájcem, o kterého si sama řekla. V pákistánské base Tereze hrozí až 10 let, přičemž její vydání do Česka je zřejmě vyloučeno, jelikož dohoda s Pákistánem o vydávání vězňů neexistuje.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy