Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Teprve tříletá holčička přijala Kyblíkovou výzvu. A nadávala u toho jako dlaždič, to musíte slyšet!

Kyblíková výzva není jen výsadou dospělých lidí, jak je vidno, rodiče do nich navezou i svoje děti, ačkoliv dost pochybujeme, že by zrovna ony platily nějaké peníze na pomoc v boji s nemocí ASL.

Teprve tříletá Scarlett-Rose Davis z britského West Midlands poprosila svoje prarodiče, jestli by jí nepomohli s Kyblíkovou výzvou, v níž by nominovala svoje kamarády, zřejmě ze školky nebo z pískoviště.

Babička Carla Davis-Ball celé video natáčela, zatímco děda na ni vylil kýbl ledové vody, ovšem co začne z roztomilé Scarlett-Rose Davis lítat za slova, to nikdo nečekal. Spojení „fucking hell“, které z ní na konci vyjede, by se dalo přeložit jako „kurvadrát“ a rodiče i babička s dědou se mohou jen domýšlet, kde tak asi k tomu malá přišla.

Nadávající holčička je ale teď senzací internetu, i když by si měla vypláchnout za trest pusu rybím olejem. Jakmile její otec video nasdílel na YouTube, ihned se tam stalo hitem.

Související články

Další články