Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tentokrát se Emily Ratajkowski svlékla celá! S nahým zadečkem na koňském hřbetu řádila jako lady Godiva!

Emily jako středověká kráska. Líbí se vám?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Emily Ratajkowski (25) se zase rozhodla zahrát na feministku. A opět bojuje za práva žen tím, že pravidelně odkládá své svršky. Sice to nebude to pravé ořechové, ale pozornost si tím určitě získá. Tentokrát ji svlékl světoznámý magazín Harper's Bazaar. Stylizoval ji do středověké šlechtičny lady Godivy, která se nahá proháněla městem na bujném oři.

Jaká legenda se váže ke krásné Godivě? Její manžel, hrabě Leofrik z Mercie trápil anglické město Coventry obrovskými daněmi. Jeho nádherná manželka chtěla obyvatelům ulevit. On k tomu svolil pod jednou podmínkou. Že ulicemi města projede na koni nahá a její tělo budou zakrývat jenom dlouhé vlasy.

Jeho další podmínkou bylo, že obyvatelé města musí tou dobou zůstat uvnitř a nesmí na ni pohlédnout ani z oken. Další den lady Godiva svůj odvážný čin uskutečnila a opravdu na ni nikdo okem nespočinul. Od toho dne bylo město osvobozeno od neúnosných poplatků a lady Godiva oslavována jako hrdinka.

Něco podobného si fotografové vymysleli pro modelku Emily. Akorát na rozdíl od lady ji uvidí nahou tisíce čtenářů. Emily svou nahotou chce ukázat, že sex, touha a pozornost jsou normální věci.

Prostě každá její nahatá fotka má hluboký význam. I to polonahé selfíčkoKim Kardashian (35) na záchodcích.

Související články

Další články