Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tento optický klam je HITEM INTERNETU! Najdete v něm skrytý obličej?

Zdroj: twitter.com
Tento optický klam vás může na první pohled trochu vyděsit. Najdete v obrázku ukrytou tvář muže? Je to hodně těžké a jen tak někomu se to nepodaří. Troufáte si?

Tuto optickou iluzi vytvořil japonský psycholog Akiyoshi Kitaoka a ihned se stala hitem internetu Na obrázku je ukrytá tvář muže, který se směje. Málokomu se ale obličej podaří najít. Musíte se totiž pořádně soustředit.

Když se totiž na obrázek dlouze zadíváte a budete mít štěstí, tvář jednoduše uvidíte. Hlavu si s ním lámou tisíce lidí, a ne každému se to povede. Optický klam se šíří internetem rychlostí blesku a každý by chtěl tvář vidět.

A jak na to? Zkuste se podívat na obrázek z větší dálky nebo z různých úhlů Je možné, že vás budou bolet oči, trvá to jen pár minut, a když se budete snažit, podaří se vám to!

Pokud se vám to stále nedaří, nezoufejte. Jestli jste se pokoušeli najít obličej muže na obrázku v počítači, zkuste si ho otevřít raději v mobilním telefonu, prý je to o něco jednodušší. Na výsledek se podívejte do galerie.

Související články

Další články