Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Tento muž si z krokodýla udělal sexuální otrokyni. V čem je ale háček?

Tento muž prý má za milenku krokodýla!
Muž lapil na své zahradě čtyřmetrového krokodýla a udělal si z něj sexuální otrokyni. Tato zpráva letí českým Facebookem a opsaly ji i některé zpravodajské weby. Přijde vám to dost přitažené za vlasy? Nám taky.

Dovedete si představit, že místo manželky máte doma krokodýla a každý den ho znásilňujete do kloak? My si to také představit neumíme, a tak jsme se na celý příběh podívali trochu detailněji.

Na českém Facebooku se hromadně sdílí článek, který vyrobily některé zpravodajské weby. Jistý muž z Floridy jménem Rupert Darwin prý na své zahradě chytil čtyřmetrového krokodýla.

Ještěr je prý velmi nebezpečný lidem, tak mu Darwin nasadil léčebnou kúru. Krokodýlovi napravuje psychiku tak, že ho znásilňuje. Mazec, co?

Tak jsme začali hledat původní zdroj této zprávy a také pana Ruperta Darwina. Pan Darwin opravdu existuje, ale o krokodýlech nemá ani páru.

Celá zpráva je totiž hoax, který do veřejného prostoru vypustil web ThuggVirals.com. Že je to celé nesmysl, nám trvalo zjistit asi minutu.

Takže až si kliknete na slavný článek o krokodýlí sexuální otrokyni, už budete vědět…

Mohlo by vás zajímat

Další články