Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

TENISOVÉ DVORCE! Přítel tenistky Strýcové z ní serval podprsenku, toto Kraus neuměl

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
sexy foto uvnitř
Barbora Strýcová (32) je skvělá tenistka, ale svůj ženský šarm nikdy prodat neuměla. Vždycky byla za holku, která se za své tělo tak nějak stydí. Po bouřlivém rozchodu s Davidem Krausem (38) je ale všechno jinak. Bára po boku nového chlapa dokazuje, že ženské křivky umí také používat.

Barbora Strýcová je pro fanoušky tenisu takovou tou ráznou holkou, která na kurtu nejde pro vulgární slovo daleko. Nikdy se nechovala jako dáma, spíše se projevovala jako hodně sprosté tornádo.

Na vyhlášení ankety Sportovec roku přišla Strýcová v doprovodu šéfredaktora časopisu Elle Petra Matějčka. A musíme uznat, že jí to náramně seklo. Petr v ní probudil ženu a dokázal ji přesvědčit, že podprsenka není nutností. A za to si zaslouží velkou pochvalu, toto David Kraus neuměl.

Bára si večer užila po boku Petry Kvitové, která také provokovala mužské pohledy. Navíc holky si vychutnaly úspěšný večer, protože tenistky nevyšly naprázdno. Český Fed Cupový tým totiž obdržel jednu z cen. Největší cenu ale pro Strýcovou momentálně má její přítel Petr, který jí je velkou oporou.

Související články

Další články