Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Tenhle týpek se vydával za herce ze Stmívání! Sbalil na to pár holek a jednu čtrnáctku se pokusil znásilnit!

Ta podoba tam trošku, pravda, je.
Zdroj:
Předchozí Další

Pokud chcete sbalit mladé lolitky, stačí být prostě podobný někomu ze Stmívání a je to! Důkazem je David LaVera, který byl tak trošku podobný jednomu herci ze skupiny neustále svlečených vlkodlaků ve Stmívání, ale pak se pokusil znásilnit čtrnáctiletou dívku a spadla klec.

Třiatřicetiletý David LaVera pracoval jako kaskadér, ale vydával se za čtyřiadvacetiletého herce Kiowu Gordona, který ve filmu skutečně hrál. Očividně se za něj ale vydával tak dobře, že byl dokonce pozván na dvě střední školy, aby tam fanynkám dával autogramy!

Osudným se mu ovšem stalo seznámení se čtrnáctiletou Raven Adams, se kterou si začali soukromě dopisovat. Díky tomu, že předstíral, že je herec ze Stmívání, souhlasila, že se s ním sejde. Setkali se v parku, kde se jí začal LaVera podle její výpovědi nevhodně dotýkat a pak ji nalákal k sobě do vozu. Chvíli pak jezdili, než někdo auto zastavil a mladé dívce z něj pomohl ven.

Jakmile byla dívka zachráněna, David LaVera začal unikat, ale nakonec jej zadržela policie, která našla v jeho autě dva meče a několik dýk, takže kdo ví, co s tou nebohou dívkou hodlal provádět. Asi jí ale nechtěl slibovat, že se promění ve vlkodlaka a společně porazí pár upírů… I když vlastně možná jo.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy