Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tenhle pohled se nikdy neokouká! Pamela Anderson a 5 fotek jejích legendárních obřích silikonů

Pamela Anderson se nestydí a Playboy si toho všiml už před lety.
+ Další 2 fotografie

Kanaďanka Pamela Anderson (46) si titul sexsymbol drží už několik desítek let a není čemu se divit. Její erotické fotografie visely ve své době na zdi snad každému teenagerovi nejen u nás. Tahle kráska měla totiž velké štěstí, že si jí v roce 1989 všimla kamera, když Pamela sledovala ve Vancouveru zápas v americkém fotbale a ona se objevila na obří obrazovce.

Začala dostávat nabídky na focení, objevila se v minirolích v seriálech Kutil Tim nebo Ženatý se závazky. Její boom teprve přišel s rolí plavčice C. J. Parker v seriálu Pobřežní hlídka, kde v červených plavkách a se dvěma „plováky“ zachraňovala lidské životy.

Anderson se několikrát objevila v pánském magazínu Playboy. Sympatické na modelce je, že pravidelně podporuje organizaci bojující za práva zvířat PETA. Je matkou dvou synů, Brandona a Dylana, které má ze vztahu s Tommym Leem.

Mohlo by vás zajímat

Další články