Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Tenhle milovník orálního sexu s největším penisem na světě hledá holku: Má některá z vás zájem?

Má ho jen o centimetr delší než Dalibor Janda!
Zdroj: Facebook

Jak se žije s největším penisem na světě? Asi těžko, jinak by měl Jonah Falcon holek na každém prstu deset. Sice nemá svou chloubu oficiálně uznanou v Guinnessově knize rekordů, protože ta takovéhle položky (zatím) nevede, ale někdo si dal tu práci s tím, že mu jeho penis ve stavu erekce přeměřil a jeho délka je 34 cm!

Jonah právě teď shání novou holku, ale ta na něj musí anatomicky sedět. Protože, upřímně řečeno, vagína přece jen není bezedná. Ale sex není jediná strast, která vás potká, pokud si své genitálie musíte omotávat kolem kolene.

Jonah například vůbec nechodí na veřejné záchodky k mušli, aby nevyvolával zbytečnou paniku. Spolu s penisem mu do abnormální velikosti narostla i varlata a když děvčata poprvé vidí tu nadílku, dostávají menší šok. Ale Jonah se je na to snaží předem připravit, aby úlekem neoněměly.

Ale pozor. Jeho nová dívka musí být zkušená v orálním sexu, a to natolik, aby se neudávila. Bizarní požadavek je umocněn skutečností, že takovou ještě nenašel a do osmnácti let se Jonah orálně uspokojoval sám! Sám!!!

Potom s tím přestal, protože to jeho mandle přestaly zvládat.

Tak tenhle hoch je jistě výhra ve sportce, jen do něj.

Související články

Další články