Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tenhle deviant je stále na útěku: Přepadává mladé dívky a osahává jim genitálie

Tři možné portréty násilníka.
Zdroj: Policie ČR

Nebezpečný muž, který přepadává mladé dívky a ženy v jihovýchodní části Prahy v odpoledních až podvečerních hodinách, policii stále uniká.

Nyní už bylo nahlášeno sedm útoků, které zřejmě provedl tentýž muž. Útočník napadl ženy v okolí metra Skalka, vlakového nádraží Hostivař a Uhříněves, oblast Zahradního Města, Chodova a Hostivaře. Pachatel útočí na ženy a dívky, které jsou ve věku do dvaceti let, kdy je atakuje zezadu. Jednou rukou je uchopí kolem hrudníku nebo úst a druhou sahá na prsa a genitálie.

Muž je ve věku 25 – 30 let a štíhlé postavy vysoké okolo 175 centimetrů. Má krátké tmavší vlasy, které jsou spíše neupravené, světlejší oči a většinou mívá krátké neupravené vousy. Oblečený byl do světlé bundy se zeleným odstínem a na hlavě kapuci od tmavé mikiny. Kolem krku měl volně omotaný šátek a na sobě tmavé kalhoty (džíny), tmavou sportovní obuv s nízkou světlou až bílou podrážkou, na zádech nosí tmavý batoh a mluví česky bez přízvuku.

Díky výpovědím napadených žen se podařilo sestavit identikit pachatele. Pokud muže poznáváte anebo máte jakýkoli poznatek ohledně osoby pachatele, ozvěte se na linku 158.

Související články

Další články