Nebezpečný muž, který přepadává mladé dívky a ženy v jihovýchodní části Prahy v odpoledních až podvečerních hodinách, policii stále uniká.

Nyní už bylo nahlášeno sedm útoků, které zřejmě provedl tentýž muž. Útočník napadl ženy v okolí metra Skalka, vlakového nádraží Hostivař a Uhříněves, oblast Zahradního Města, Chodova a Hostivaře. Pachatel útočí na ženy a dívky, které jsou ve věku do dvaceti let, kdy je atakuje zezadu. Jednou rukou je uchopí kolem hrudníku nebo úst a druhou sahá na prsa a genitálie.

Muž je ve věku 25 – 30 let a štíhlé postavy vysoké okolo 175 centimetrů. Má krátké tmavší vlasy, které jsou spíše neupravené, světlejší oči a většinou mívá krátké neupravené vousy. Oblečený byl do světlé bundy se zeleným odstínem a na hlavě kapuci od tmavé mikiny. Kolem krku měl volně omotaný šátek a na sobě tmavé kalhoty (džíny), tmavou sportovní obuv s nízkou světlou až bílou podrážkou, na zádech nosí tmavý batoh a mluví česky bez přízvuku.

Díky výpovědím napadených žen se podařilo sestavit identikit pachatele. Pokud muže poznáváte anebo máte jakýkoli poznatek ohledně osoby pachatele, ozvěte se na linku 158.