Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Téměř zabil matku dvou krásných dětí, když svou přítelkyni polil benzínem a zapálil! Nepochopíte, proč tohle udělal!

Za tohle dostal pachatel jenom 11 let?
Tohle je opravdu nepochopitelně krutý útok, ještě na člověka, který je považován za toho nejbližšího. Naprostým peklem si prošla maminka dvou krásných dětí z amerického Ohia. Její přítel ji z ničeho nic polil na pumpě benzínem a bez milosti podpálil. Jak se mohl na své přítelkyni dopustit takové krutosti?

Teprve třiatřicetiletá žena z amerického města Ohia místo aby si užívala přítomnosti svých dvou krásných dcer, tak už 16 měsíců leží v nemocnici a prodělala už neuvěřitelných 50 operací. Judy Malinowski se pokusil její vyšinutý partner Michael Slager upálit.

Brutální útok se stal loni v srpnu. Pár se zastavil na místní benzínové pumpě, kde také došlo k menší hádce. Co následovalo potom, zdravý člověk nepochopí.

Michael polil svou přítelkyni benzínem a pokusil se ji upálit zaživa.

„Nikdy bych neřekla, že někdo může být tak zlý. Jen tam tak stál a nic neudělal,“ popsala žena televizní stanici NBC4i.

Žena jako zázrakem útok přežila, ale má popáleniny čtvrtého a pátého stupně na 80 % těla. A to všechno kvůli jedné malé hádce. Bohužel, přišla o dva prsty a o uši. Také se jí s obtížemi dýchá a sama nemůže chodit a dorozumívá se jen šeptem. I tak se lékařům podařilo zachránit život matky dvou dcer.

Přítel Judy vinu odmítá. Tvrdí, že svou přítelkyni zapálil omylem, když si na benzínce zapaloval cigaretu. Za svůj čin dostal pouhých 11 let za mřížemi.

Související články

Další články