Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Téměř 3 roky od Výměny manželek: Špindíra Věra ukázala své dvě děti. Tohle je neskutečná změna!

Tehdy to byl velmi kontroverzní díl...
Zdroj: Reprofoto
+ Dalších 16 fotografií
Před necelými třemi lety televize Nova odvysílala velmi špinavý díl Výměny manželek. Tehdy národ zaujala kontroverzní účastnice Věra Blehová, která se svou rodinou žila ve velmi nechutném prostředí ubytovny. Bylo jí vyčítáno mnoho, zejména v čem žily její dvě malé dcery. Jak se za tu dobu princezny změnily?

Odvysílaný díl nenechal snad nikoho v klidu. Na internetu se strhla lavina nenávistných komentářů směrem ke Špindíře Věře. Dokonce se objevila řada udání na sociálce A k Věře domů skutečně sociální pracovnice přišly. Prolezly celý byt a nenašly prý nic, kvůli čemu by bylo nutné dcery odebrat.

Díky penězům získaným za účast v reality show nyní děti vyrůstají v důstojnějších podmínkách: "Přestěhovali jsme se do Kolína do bytu 2+kk. O holky je vzorně postaráno," svěřila eXtra.cz před časem Věra

A skutečně je vidět, že si její dvě dcery plnohodnotně užívají života. Věra je zaměstnaná jako pokladní a o děti, alespoň jak se zdá ze snímků na jejím profilu na Facebooku, je vzorně postaráno. Holky rostou jako z vody, což sami můžete posoudit z fotek, kterými se dvojnásobná maminka pyšní.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy