Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tělo Jiřího Pomeje (†54) ještě nevychladlo a… NECHUTNÝ LYNČ MANŽELKY je tu!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 39 fotografií
SMRT DABÉRA
Sotva pár hodin poté, co do dabérského nebe odešel Jiří Pomeje (†54), jeho fanoušci zaplnili sociální sítě kondolencemi. Našla se ale bohužel i řada těch, kteří udělali věc, kterou by si mistr velkých gest nikdy nepřál. Pustili se nenávistně do jeho manželky Andrey (30)!

Většina z kritiků Andree vyčítá, že manžela „opustila“, že ho v nejhorších chvílích nepodržela. Přitom mu až do konce podávala pomocnou ruku, rodina jí ale nevyužila.

„Nejhorší je ale manželka, která uteče, když se dozví, že chlap marodí,“ píše třeba Jaroslav. Andrea ale manžela opustila v tu chvíli vyléčeného, novou diagnózu se dozvěděl až o mnoho měsíců později po svém asi nejdivočejším období, kdy si s ním nevěděli rady ani další jeho nejbližší.

„Ta krva ho zrovna nechala, když ji nejvíc potřeboval, ale karma jí to vrátí, pdě,“ drsně vdovu osočila Adriana.

„Nevycházím z údivu, jak zde někteří lynčují jeho manželku. Nikdo z vás s nimi nežil v domácnosti, nikdo nemá právo ji soudit,“ bránila Andreu Pomeje čtenářka Jarmila.

„Nezlobte se na mě, ať už se mezi nimi stalo cokoliv, vždy je potřeba pomoct, a ne ho nechat napospas, když to nejvíce potřeboval,“ oponovala jí žena se stejným křestním jménem.

Do svědomí si po kritice kritiků nesáhla ani Karla. Naopak.

Vyčítání nahých fotek

„Chtěla se jen zviditelnit, nechala ho, když ji potřeboval, a to, že má dítě a fotila pro Playboy erotické fotky, to nemá komentář,“ vylila si zlost.

„Mně taky umřel manžel. Byli jsme rozvedení. Nikdy bych jej nevyhodila na ulici nebo jej nenechala živořit u kamaráda. Brala si Jiřího Pomeje v dobrém i ve zlém, ve zdraví a v nemoci. Tak co se řeší? Je to ubožačka, zlatokopka, která utekla hned, jak vznikl problém,“ kritizuje vdovu Olga.

Andrea Pomeje si ale zesnulého herce brala přes to, že bylo jasné, že má na krku dluhy, které do konce života nebude moci splatit. Po manželovi jí navíc samotné naopak přibyly dluhy, takže zlatokokopkou ji asi nazývat nejde. A během první léčby rakoviny za ním jednoznačně stála. Podle jejího tvrzení se však ani po návratu z nemocnice nijak nepoučil, dál žil nezřízeně, a tak se rozhodla podle svých slov léta trvající utrpení ukončit rozchodem.

„Na žádnou ulici jsem ho nevyhodila. Měl zůstat v bytě, v kterém jsme bydleli spolu. Odmítl to a raději se přestěhoval ke kamarádovi. Dávala jsem mu tisíce šancí, všechny promarnil. Kdybych s ním zůstala, zničilo by mě to taky. Už se ty jeho alkoholické stavy a paranoia dotýkaly i naší dcery,“ vysvětlovala nám před časem Andy.

Související články

Další články