Letošní ročník pěvecké soutěže Hlas ČeskoSlovenska přinesl velkou šanci Lence Hrůzové, které nikdo neřekne jinak než Lo. Podivínská dívka, s níž to produkce pořadu neměla jednoduché, musela nejprve překonávat obrovskou trému, pak si vynutila vystupování bosa, ale i přes všechny nesnáze se jí podařilo dojít až k vítězství.

Stejně jako ostatní soutěžící i Hrůzovou si vzali do parády vizážisté, kteří z nenápadné a zanedbané holky udělali hvězdu první velikosti. Na jednom z facebookových profilů, které zpěvačce vytvořili fanoušci, se objevila její fotka z osmé třídy a málokdo by v té době tipl, jak moc se za pár let Hrůzová promění.

Lo se během účinkování v Hlasu netajila tím, že má za sebou krušný život, kdy v patnácti odešla z domova a se svou matkou dodneška není v kontaktu, navíc jedno období ujížděla na pervitinu a zabil se jí přítel. Hrůzovou, pro kterou je zpěv vším, si do stáje vzal Pepa Vojtek (49), na němž teď je, aby dokázal Lenku zpracovat a umožnit jí fungovat v hudebním byznysu.