Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Těhotná Ornella Koktová ukázala královský pokojíček i nahou fotku těsně před porodem

Ornella Koktová ukázala království Quentinka a Svena.
Zdroj: Se souhlasem O. Koktové / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
bydlení
Ornella Koktová (28) se zanedlouho stane již trojnásobnou maminkou. S manželem Josefem Koktou (63) na svět přivedla dva syny, sedmiletého Quentina a jedenáctiměsíčního Svena. Tentokrát se Ornella připravuje na dceru, kterou brzy porodí. Těsně před porodem Ornella nechala nahlédnout do svého soukromí, pochlubila se krásným dětským pokojíčkem, ale i nahou těhotenskou fotkou.

Ornella Koktová (28) a její manžel Josef Kokta brzy na svět přivítají dcerušku. Společně mají již dva syny, sedmiletého Quentina, který Ornelle během rizikového těhotenství velmi pomáhá, a jedenáctiměsíčního Svena.

Celé těhotenské období si Ornella poctivě zaznamenává, nafotila několik krásných profesionálních snímků včetně těch ze soukromí na telefon. Tentokrát se pochlubila i zcela nahým snímkem, který pořídila v koupelně. "Velká a malá," okomentovala.

Království Quentínka a Svena

Ornella Koktová se rozhodla, že nechá své fanoušky nahlédnout do jejího soukromí o něco více, a tak jim ukázala, jak mají zařízený pokojíček její synové.

"Tak tohle je klučičí království Quentínka & Svena! Prolejzačka, miliarda hraček seřazených do komody a krabic, dvě postýlky, pracovní baby stolek s glitter opírátkem (můj záchvat - miluju tyrkys), knihovnička a hlavně po žebříku (na jeho části jsou světýlka 'na dobrou noc') se dostanete nahoru do bunkru! V bunkru najdete matraci, hodně polštářků, světýlka, opět knížky a různý panďuláky.

Postýlka na Svena teprve čeká, do pokojíčku se nastěhuje až po příchodu malé," svěřila se na sociálních sítích.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy