Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Těhotná Kim Kardashian poprvé oblékla volné šaty a zahodila podpatky! Přibrala prý 30 kilo!

Kim Kardashian se od svých fanynek dočkala ostré kritiky za to, jak vypadá.
Zdroj: Daily Mail

Herečka a hvězdička reality show Kim Kardashian (32) i ve svém těhotenství pokaždé dbá na to, aby perfektně vypadala na veřejnosti. I s přibývajícími kily a rostoucím bříškem se nevyhýbá obepnutým modelům a vysokým jehlovým podpatkům.

To se ovšem nelíbí jejím fanynkám na Facebooku, které do ní těžce šijí nemístnými poznámkami a negativními komentáři. "Když byla moje sestra Kourtney těhotná a říkala mi, co jí lidé píší, nechápala jsem to. Teď už tomu rozumím," řekla pro Daily Mail Kim. Herečka se zkrátka v líbivých modelech cítí dobře a myslí si, že díky tomu se bude cítit dobře i její dítě.

Nedávno si vyšla v rámci natáčení své show se štábem do obchodu pro svůj oblíbený dezert, jímž je mražený jogurt, a kolemjdoucí na ní mohli oči nechat. Kim totiž poprvé porušila pravidlo "být za každé situace šik" a oblékla si volné splývavé smetanové šaty a na nohy nazula klasické žabky. Model jí pochopitelně přidal kila navíc a americké novinářské drbny tak začaly spekulovat, že Kardashian musela přibrat nejméně 30 kilo. Ona sama ale tvrdí, že má nahoře jen 10 kilogramů.

První potomek, kterého čeká Kim s rapperem Kanyem Westem, by se měl narodit v červenci.

Související články

Další články