Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Těhotná Emma Smetana chytá ve Varech sexy tvary!

Emma Smetana se začíná zaoblovat.
+ Dalších 6 fotografií
Emma Smetana vyrazila na festival do Karlových Varů po boku přítele Jordana Haje. Nastávající matka se zatím při výběru šatů vůbec nehlídá a ve Varech provokuje v odvážných modelech.

Emma Smetana (28), kterou nedávno vykopli z pozice moderátorky na Nově, se zkouší prosadit jako zpěvačka. To znamená, že volí také mnohem odvážnější šaty, než nosila jako moderátorka komerční televize.

Osmadvacetiletá Smetana ve Varech provokuje šaty, které více odhalují, než skrývají. Pozorné oko zejména mužských návštěvníků festivalu si tak mohlo všimnout, že Emmě se začínají měnit prsa.

Dívka, která měla vždy malá ňadra, se začala příjemně zakulacovat. Její přítel Jordan Haj si ji bude muset pořádně střežit.

„Je pravda, že právě podle toho, že se mi zvětšila prsa, jsem poznala, že je něco jinak a jsem asi těhotná. Pak se tedy zase zmenšila, ale už se zase zvětšují. Pokud jde o bříško, tak je možná trochu větší večer. To vypadám, jako bych snědla kilo hrášku,“ uvedla pro Super.cz Smetana s tím, že při výběru šatníku se zatím nehlídá.

Mohlo by vás zajímat

Další články