Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Těhotenské bříško Jasminy Alagič: Proč ho sakra neukážeš, utočí fanoušci!

+ Dalších 68 fotografií
Palba
Někteří fanoušci Jasminy Alagič (29) by asi potřebovali studený obklad na čelo. Přestože snoubenka Rytmuse (42) se dávno pochlubila malinkým těhotenským bříškem, stále je pod palbou dotěrných dotazů, proč ho před světem schovává. Vše nasvědčuje tomu, že půvabná slovenská moderátorka nebude mít klid, dokud neporodí.

Jasmina Alagič patří k nadcházejícím maminkám, jimž těhotenství nehorázně sluší. Třebaže na ní nejde ještě tolik vidět, není pochyb, že za poslední měsíce neskutečně zkrásněla.

Blížící se rodičovství má ale pro půvabnou moderátorku, kterou proslavila SuperStar 2018, i řadu stinných stránek. Patří mezi ně i neustávající lavina dotazů, jestli se stydí za rostoucí bříško a proč ho pořád schovává.

Někteří dotěrní fanoušci totiž patrně nepostřehli, že už to dávno udělala. „Hodně z vás mi psalo, proč pořád schovávám bříško, ať se za něj nestydím atd. Takže je takovéto, ani menší, ani větší a můžete mi věřit, že se nebudu stydět ani za jedno jediné kilo, které mi "dopřeje“ náš syn," napsala Jasmina před týdnem na Instagram.

Jenže pod každou další fotkou se dotazy o bříšku stále opakují. „Proč pořád maskuješ, že jsi těhotná? Prostě to sakra dej najevo,“ stálo v jednom ze vzkazů.

Vypadá to, že Jasmina nebude mít klid, dokud Rytmusova (42) syna neporodí. Miminko by mělo přijít na svět v létě, do té doby tedy přejeme Jasmině pevné nervy!

Mohlo by vás zajímat

Další články