Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Teenagerka zabila vlastní dítě, schovala ho do kabelky a šla s ním krást sexy spodní prádlo! Co jí nyní hrozí?

Právník Tiony Rodriguez tvrdí, že poslední dvě těhotenství skončila
samovolným potratem, ale zdá se, že soudce mu naštěstí nevěří.
Zdroj: twitter.com
Tiona Rodriguez (18) čelí obvinění z vraždy vlastního dítěte. Přišlo se na ni ale velice zvláštním způsobem. Porod i vraždu by se jí totiž zřejmě podařilo utajit, kdyby se s mrtvým synkem nepokusila krást v obchodě.

Zajímavé je i to, co se tahle hyena pokusila ukrást. S tělem novorozeněte totiž vyrazila na „nákupy“ sexy oblečků do obchodu Victoria's Secret v New Yorku. Zde ji zadrželi, protože se domnívali, že se pokusila vzít upnuté džíny v hodnotě zhruba tisíce korun.

Když ale otevřeli její kabelku, objevili něco daleko horšího.

Teenagerka byla obviněna z vraždy druhého stupně a dostane minimálně 15 let za mřížemi. Je ale možné, že se na svobodu už ani nikdy nepodívá.

Tiona porodila ve vaně u své kamarádky. Pupeční šňůru zdravého 3,5kilového chlapce přetrhla vlastníma rukama.

Žalobce během úvodního dne procesu uvedl, že Rodriguez celou vraždu plánovala už několik týdnů dopředu, protože se obávala reakcí vlastní rodiny. V osudný den pak dítě usmrtila, nacpala ho do kabelky, aby a nyní citujeme její přesná slova: „Vzala tohle ho*no, vykopala díru, dala ho někam, lol, a pak šla jíst do fast foodu.“

Během prvního stání navíc vyšlo najevo, že nešlo o první porod osmnáctileté ženy, a ta tak velmi dobře věděla, co dělá. První těhotenství totiž zažila už ve čtrnácti letech a rodina se o něm dozvěděla až při porodu v nemocnici. Druhé dítě porodila hned o rok později doma ve vaně.

„Možná ho zabila, možná se narodilo mrtvé, ale víme, že během porodu psala smsky svému příteli a nakonec mu napsala, že je mrtvé. Oba se následně domlouvali, jak se dítěte zbavit. Rozmašírovat ho, aby nevypadalo jako dítě, spálit ho a pak se sejít a pohřbít ho,“ popsal druhý porod žalobce.

Právník Tiony Rodriguez tvrdí, že poslední dvě těhotenství skončila samovolným potratem. Naštěstí se zdá, že soudce mu vůbec nevěří. Odmítl možnost, že by se teenagerka mohla dostat z vězení na kauci, a veřejnost na něj nyní silně tlačí, aby dal ženě doživotí.

Jaký trest by si teenagerka zasloužila podle vás?

Související články

Další články