Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Teenager s Aspergerovým syndromem nechtěl, aby šli ti, co ho zmlátili, do vězení! Místo toho přišel na vlastní geniální řešení!

Mladý Američan přišel s neotřelým nápadem.
Gavin Joseph byl nejdříve nalákán do davu a tam následně zmlácen, protože se někomu zdál prostě "divnej". Mladý Američan mohl celou záležitost nechat na policii a dát útočníky zavřít. On místo toho ale vymyslel vlastní originální řešení.

Naprosto nevyprovokovaný útok, po kterém skončil Gavin v nemocnici s otřesem mozku, zlomeným nosem a mnoha podlitinami, ho nijak nezlomil. Nezměnil jeho pohled na svět a nezměnil jeho názor na lidi. On je prostě i nadále velkorysý a o tom svědčí i jeho řešení situace. Přestože mohl nechat dojít celý případ až k soudu, rozhodl se, že v tomto případě bude stačit jeho vlastní forma spravedlnosti.

Natočil dvacetiminutové video, ve kterém ukazuje, co všechno mu útočníci provedli a jak on napadení vlastně viděl. To pak museli povinně zhlédnout všichni viníci i s rodinami. Na základě Gavinových záběrů pak měli napsat esej na téma Aspergerův syndrom. Toť vše.

Matka mladého Američana byla tak pyšná na jeho řešení, že se rozhodla zveřejnit celý příběh na Facebooku. Její status už od té doby sdílelo více než 100 000 lidí a číslo stále stoupá.

„Může se zdát hrubý, netrpělivý, divný, nezaujatý, ale to není úmyslně. Navíc umí být i hodný štědrý a ví, jak odpouštět. Jsem na něj tak pyšná a doufám, že si z tohohle vezme ponaučení každý, kdo o tomto příběhu uslyší,“ napsala na závěr Gavinova matka.

Mohlo by vás zajímat

Další články