Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Teď budete Jágrovu neteř nenávidět ještě víc! Úspěšná bloggerka s vysokým IQ už dělá i modelku!

Pavlína šla svoji první přehlídku.
+ Další fotografie

Neoblíbená neteř Jaromíra Jágra, Pavlína Jágrová má za sebou první modelingový triumf. Předváděla na křtu knihy Sladké bary a vypadalo to, že po molu chodí už odmalička.

Inženýrka Pavlína se nedávno pochlubila univerzitním diplomem a tvrdí, že se chce živit tím, co vystudovala. Roli modelky ovšem nadšeně přijala.

Pavlína je v poslední době dost medializovaná, což se jí ale moc nelíbí. „Nemyslím si, že by mi ta nedávná medializace přinesla nějaké extra výhody. Hodně lidí si to myslí, hledají za úspěchem cokoli jiného než snahu a píli,“ říká Pavlína. Jestli ale chce dělat modelku a veřejně se projevovat, měla by si na mediální zájem co nejrychleji zvyknout.

Pavlínin módní blog je čím dál tím úspěšnější a známější, což leží v žaludku hodně závistivcům, kteří si svoje emoce vylívají na jejím Facebooku. Těm bychom poradili, ať zvednou zadek a jdou taky něco dělat.

Mohlo by vás zajímat

Další články