Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Taylor Swift je 28 let a intimní život má na bodě mrazu: Těchto 8 fešáků nemilosrdně odkopla! Zůstala na ocet?

Možná to neví, ale ubližuje hlavně sama sobě!
Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
Navenek je kočička Taylor Swift (28) samý úsměv, její srdce je ale mrazivě ledové. Za osm let vystřídala osm kluků a ani jeden to s ní nevydržel. Buď ze vztahu vycouvali, anebo je bez milosti odkopla sama zpěvačka. Dnes má Taylor narozeniny, těžko však říct, zda je co slavit!

Taylor Swift je coby zpěvačka nesmírně úspěšná, ale v osobním životě to drhne jako zadřený motor traktoru. S obávanou hollywoodskou ledovou královnou nikdo ani přes její rozkošnou tvářičku dlouho nevydrží.

Jelikož patří k nejlépe vydělávajícím ženám hudebního průmyslu, dnešní osmadvacetiny může oslavit ve velkém stylu. Štěstí si ale za peníze nekoupí a je navýsost jasné, že nekončící neúspěchy v intimní sféře ji trápí. Vždyť o každém zborceném vztahu napsala písničku!

Začalo to už krachem čtyřměsíčního románku s Joe Jonasem, s nímž se za půl minuty rozešla po telefonu. Skladba o zlomeném srdíčku na sebe nenechala dlouho čekat.

A pak už to fičelo jak na běžícím páse. Taylor Lautner, John Mayer, Jake Gyllenhall, Conor Kennedy i Harry Styles. Ti všichni si od Taylor vysloužili zmínku v její hudební tvorbě, často nepříliš vybíravou. Zpěvačka vypadá navenek nevinně, ale dokáže být pekelně zákeřná.

Ušetřeni zatím zůstali Calvin Harris, který údajně neunesl Taylořinu rostoucí slávu, a tak se s ní rozešel, a Tom Hiddleston z Avengers.

Ačkoliv by se klidně mohlo stát, že po takové plejádě odkopnutých nápadníků už u Taylor lásku nikdo hledat nebude, opak je pravdou. Risk je zisk, řekl si zřejmě britský herec Joe Alwyn (26) a zpěvačku, kterou mnozí považují za frigidní, sbalil. Zatím se vodí za ručičku a pusinkují se na každém kroku. Jakmile se však Joe Taylor zprotiví, nepochybně pocítí její mocný hněv.

Související články

Další články