Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Tato dívka je nejžádanější na Tinderu. Neuvěříte, kolik mužů se s ní chtělo setkat!

Tato dívka je nejžádanější na Tinderu. Neuvěříte, kolik mužů se s ní chtělo setkat!
Zdroj: instagram.com
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Každý druhá dívka se v dnešní době seznamuje na Tinderu. Tuto cestu zvolila i modelka Jazz Egger (19) z Rakouska. Když si aplikaci stahovala, ještě netušila, co se bude dít. Je totiž nejžádanější dívkou na seznamce!

Jazz Egger (19) pochází z Rakouska, ale momentálně žije v Londýně. Mladá modelka se chtěla seznámit, tak si nainstalovala Tinder jako každá její druhá kamarádka To ještě ale netušila, že jí to kompletně změní život! Má ho teprve pár měsíců a muži po ní doslova šílí. Po tak krátké době má už neuvěřitelných 5400 propojení! Mezi muži, kteří se o krásku zajímají, jsou i známí youtubeři, hudebníci a herci. S informací přišel Daily Mail.

Vzhledem k tomu, že Jezz se živí jako modelka a hodně cestuje, píše si s muži z celého světa. Bohužel, přestože se s muži propojí, nestíhá s nimi komunikovat. Vzhledem k vysokému počtu by nedělala od rána do večera nic jiného. A tak na svém profilu všem mužům oznámila, že odepíše jen tomu, který jí napíše neobvyklou a zajímavou zprávu Muži ji zvou i na dovolené a snaží se, co jim síly stačí.

Sice má na Tinderu tolik propojení, ale na schůzku se vydala zatím jen dvacetkrát. A pana božského zatím nepotkala! Pánové, máte ještě šanci!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy