Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

„Taťkovi“ Tonymu a „mamce“ Hranáčovi telefon z VyVolených nezazvonil, otravné Věře Patt ano: Vítěz druhé řady nám řekl, proč ho ve vile nechtějí!

Mamka a taťka čekali na telefonát z Primy marně, televize pustí do vily
jen legendy z první řady…
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Zatímco na Primě zběsile obvolávají všechny finalisty prvních VyVolených, Tony „Taťka“ Jalovec (37), vítěz druhé řady, který v přímém přenosu nádherně obložil slíbeným milionem hysterického gaye Martina „Mamku“ Hranáče (27), se do VyVolených nepodívá.

„Mám to na salámu, a to nedělám machra. Jasně, trochu jsem čekal, že se ozvou, ale respektuju, že obvolávají jen první řadu,“ říká Jalovec, který se živí jako provozní a spokojeně po rozvodu s Renatou Kajdžas, které přenechal dům a posvětil jí vztah se svým kamarádem, vychovává dítě s novou partnerkou.

Podle našich informací Prima skutečně nepočítá s nikým z druhé řady, přestože se Jalovec (zatím to neví), nakonec dočká pozvání do studia. Stejně tak finalisté „jedničky,“ kteří účinkování překvapivě odmítli. Jako třeba neVyVolená Wendy Zapletalová (26), která má před svatbou a navíc je v pátém měsíci těhotenství: „Lákalo to, ale jsem těhotná, víc vám říct nemůžu, raději vůbec nepište, že jsem vám zvedla telefon,“ smála se známá boubelka v narážce na hysterii Primy. Ta totiž kvůli únikům informací svazuje všechny účinkující nové řady tvrdými sankčními podmínkami ve smlouvách, které mimochodem zaručují VIP hostům ve vile (budou reálně soutěžit, pobudou minimálně týden) honorář pouhých pět tisíc korun.

Na druhou stranu, taková Věra Patt (46), která už týden hystericky přes Facebook mobilizuje hlasující kamarády v anketě diváků na téma koho chcete ve vile, co si budeme povídat, by do VyVolených šla, i kdyby za to měla platit ona Primě.

Kdo Primě z „jedničky“ kývnul, kdo se hádá o peníze a kdo vzkázal, že ani za milion? Brzy na eXtra.cz.

Související články

Další články