Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Táňo, tohle retro se bude Dykovi líbit: Vilhelmová se celá odhalila a ukázala ohanbí a téměř plochý hrudník!

Tatiana Vilhelmová před lety směle pózovala v rouše Evině.
+ Další 3 fotografie

Herečka Tatiana Vilhelmová (34) už zřejmě porodila dítě, jehož otcem je lamač dívčích srdcí Vojta Dyk (27). Na informace kolem porodu je vydán režim „Přísně tajné“ a je dost zřejmé, že se páru před neúprosným bulvárem podařilo narození malého Dyka-Vilhelma-Pytlíka opravdu utajit.

Před několika lety ale herečka nedělala kolem své osoby takové cavyky a klidně pózovala naprosto odhalená. Snímek se objevil v rámci zahájení výstavy Jakuba Ludvíka (43), který dokázal před svým objektivem svléknout už nejednu slavnou osobnost. „Ta fotografie už je stará asi deset let. S Táňou jsem fotil několikrát a musím říct, že to s ní byla vždycky fajn spolupráce,“ řekl eXtra.cz Ludvík.

Vilhelmová na snímku sedí úplně nahá a pouze jednou rukou si zakrývá svůj klín. Exhibicionismus Táně nikdy nedělal problémy, mnozí pamětníci si ještě občas zavzpomínají na začátky její kariéry, kdy v roce 1996 pracovala v klubu Radost FX jako go-go tanečnice.

Mohlo by vás zajímat

Další články