Možná že už začala sportovce vyumělkovaná Táňa nudit, tak se chtěl rozptýlit u holek, které mu samy budou skákat do postele. Přihlásil se pomocí aplikace Tinder na takovou seznamku, kde muži hledají především rozptýlení, někdy i ženu na delší vztah. Jenže co tam pohledává zrovna Zdeněk Bahenský? Ten má mít ve svém srdci jen svou partnerku Táňu Makarenko. Ale jak je vidět, tak asi člověk míní, ale život mění.

Nikdo z chlapů tam totiž není jen tak náhodou, že by se mu třeba omylem ta aplikace stáhla. Muži tam hledají rozptýlení, funguje to na bázi seznamky. Co že to je přesně ten Tinder?

Tahle aplikace se spojí s vaším FB, odkud si nahrajete fotky. Pod úvodní fotky o sobě něco krátce napíšete. Třeba kdo jste, co si od téhle aplikace slibujete a tak. Pak si nastavíte v telefonu parametry pro partnera. Vyberete si věk a maximální vzdálenost, ve které chcete „lovit“.

Aplikace vás pak automaticky spojí s lidmi ve vašem okolí a vy můžete vybírat jako z katalogu. Šoupnutí doleva znamená ne, doprava zase ano. Pokud se spojíte, máte „match“ a otevře se vám chat. Jednoduché, že?

Táňo, věděla jsi, že tvůj milý, který tě stále ještě nepožádal o ruku, brouzdá na Tinderu? Asi by sis s ním radši měla promluvit.

Holky, oslovil vás Zdeněk pomocí aplikace? Víte o tom něco víc? Nebo se vás snažil sbalit nějaký jiný známý muž? Nebojte se a napište nám na: redakce@extra.cz.