Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Táňa Kuchařová a Ondřej Brzobohatý jsou podle očekávání favority StarDance: eXtra ale sází na jiné koně, kdo to je?

Táňa Kuchařová a Ondřej Brzobohatý jsou podle očekávání favority StarDance: eXtra ale sází na jiné koně, kdo to je?
Zdroj: www.herminapress.cz
+ Další fotografie

Taneční soutěž StarDance se sice bude vysílat po osm sobotních večerů, ale mnozí mají jasno hned po jejím prvním dílu. Jakmile se na parket přivlnila bývalá Miss World Taťána Kuchařová (25), uchvátila svým tanečním uměním během rumby nejen porotu, ale i diváky u televize. Je jasné, že ta rozhodně jen tak nevypadne a nejspíš se podle očekávání utká o titul se svým milencem a dočasným soupeřem Ondřejem Brzobohatým (30), kterému jde tanec stejně dobře jako skládání hudby.

Takto alespoň zní prorocké řeči všech, kdo StarDance pravidelně sledují a již dokáží odhadnout černé koně. My v redakci eXtra taky podléháme sobotním večerům plným noblesy, ale právě proto, že je Kuchařová taková favoritka, jejímu vítězství moc nevěříme. Ostatně my měli vždycky raději příběhy o ošklivých nerostech, ze kterých pečlivým broušením dostanete prvotřídní diamant. A nemusíme chodit pro příklad daleko, vzpomeňte na Anetu Langerovou. Ta taky ve StarDance (a nejen tam!) začínala jako plaché nemehlo.

Z toho důvodu se naše oči upírají na dva soutěžící, kteří šli do soutěže jen hlavně pro zábavu a aby překonali sami sebe. Přesto v nich vězí velký potenciál, možná právě proto, že si ani jeden z nich nevěří. Anna Polívková (34), trochu neotesaná bohémka s komikou v krvi, udělala alespoň první krok v tom, že si nechala odbarvit vlasy a řádění na parketu bere jako soukromou výzvu. To Matěj Ruppert (35) se jen bezradně diví, jak se tam vůbec octnul, a spíše čeká, kdy mu na krk dopadne sekera v podobě nízkého počtu hlasů.

Jenže stejně tak jako Kuchařová, která ohromila perfektním tancem, ohromili oni dva nadšením a velkým entuziasmem hned v prvním rychlém tanci. Rozhodně se nedá říct, že by v nich nic tanečního nebylo. Matěj si zaslouží uznání za to, že se pečlivě snažil naučit těžký quickstep, a Anna v něm popustila uzdu své osobnosti. Zatímco u Táni Kuchařové se jednalo o dokonalé dílko, technicky na úrovni, ale bez ničeho navíc, Ruppertova a Polívkové taneční hajdaláckost obsahovala i něco jako duši.

Nejsme tanečními mistry a neovládáme to líp než každý druhý, jsme jen obyčejní diváci, co v sobotu musí trochu povinně a z větší části dobrovolně sledovat StarDance a celebritní hemžení na parketu. Ale asi jako všichni další obyčejní diváci fandíme nejvíce těm, kdo by to měli mít už brzy spočítané. My věříme, že Ruppert bude kolo od kola lepší, protože mu vlastně o nic nejde, a nesmělá Polívková všem vytře zrak, jelikož to bere jako zábavu a ne smrtelně vážně. Aby se pak favoritka Táňa nedivila, že ji o prvenství připravila ta, od níž to od začátku nikdo nečekal. Jak jsme už říkali - vzpomínáte na Anetu?

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy