Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tohle bolí: Angel Wicky ukázala prsa po operaci! Pohled jen pro otrlé

Zdroj: archiv Angel Wicky
+ Dalších 64 fotografií
Česká pornoherečka Angel Wicky (27) je po náročné operaci. Bez přehánění šlo o její život. Selhávaly jí životně důležité orgány. Lékaři jí museli udělat kompletní rekonstrukci prsu a vložit silikony. Angel Wicky nyní ukázala, jak její tělo vypadá 3 týdny od operace. Není to hezký pohled.

Obrovské zdravotní problémy začaly nenápadně. Angel Wicky byla unavená a bolelo jí celé tělo. To ještě nevěděla, že ji postihlo závažné onemocnění imunity.

"Bohužel se jednalo o onemocnění imunity a odnesly to náchylné ženské orgány. Močové ústrojí, ledviny, vaječníky," svěřila se Angel Wicky redaktorům eXtra.cz Následovala náročná operace. "Operace ale byla úspěšná. Vypadá to, že budu zdravá. Také mi udělali rekonstrukci prsu a vložili silikony o velikosti 800 ml. Nedokážu si představit, jak obrovskou díru jsem měla v prsou po odebrání tkáně," uvedla Angel Wicky bezprostředně po zákroku.

"Jsem doma a léčím se. Nesmím cestovat ani pracovat. Ty poslední tři týdny byly síla. Byla jsem celá oteklá a bolavá. Pravá strana hrudníku úplně v křeči a podlitá krví. Břicho a stehna jako bolavé balony. Naštěstí se už trochu mohu hýbat, lehké masáže a trochu cvičím a splaskávám. Je to lepší. Hlavně že operace dobře dopadla," vzkázala svým fanouškům. Na fotky se můžete podívat do fotogalerie. Je to ale pohled pro otrlé.

Související články

Další články