Shivanath Sahu a jeho bratr Shivram jsou siamská dvojčata. Chlapci jsou spojeni v pase, sdílejí dvě nohy a žaludek, jinak má každý své plíce, srdce a mozek. Své pohyby koordinují tak dobře, že jsou schopni chodit jako čtyřnohý pavouk a dokáží se o sebe výborně postarat.

Navzdory vážnému postižení se dvojčata snaží žít normální život, chodí do školy, umí se sama obléct i umýt. Lékaři se sice domnívají, že by je mohli úspěšně oddělit, chlapci však o to nestojí. „Nechceme, aby nás rozdělili. Zůstaneme takhle, dokud nezestárneme,“ řekl jeden z chlapců.

Dvojčata se společně naučila úplně všemu, jezdí do školy na kole a hrát kriket s ostatními pro ně také není žádný problém. Jejich otec říká, že jsou navíc vynikajícími studenty. Ale věří, že i přes jejich pozitivní postoj jim život přinese mnoho problémů. „Během období dešťů je pro ně obtížné chodit, a když si chce někdo sednout, druhý musí ležet. Ale oni spolu nebojují, mají podobné názory, a pokud někdo řekne, že si chce hrát, druhý souhlasí,“ vylíčil sounáležitost dvojčat jejich otec.