Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Takhle vypadá život Dana Bilzeriana: Z luxusní jachty do světa hazardu ve společnosti nespočtu PRSATÝCH KRÁSEK!

+ Dalších 22 fotografií
Tenhle frajer si vždy uměl užívat. Na svůj instagramový profil, kde ho sleduje snad půlka planety, umístil video, které znázorňuje, jak vypadají jeho normální dny. No, tohle se vám jednoduše zažít asi nepodaří!

Dan Bilzerian (36) je už skutečnou legendou mezi zbohatlíky. Tenhle týpek má neskutečných 20,3 milionu sledujících na svém instagramovém profilu, přitom vlastně v reálu vůbec nic nedokázal. Pouze pije, droguje a užívá si ve společnosti desítek nádherných kočiček.

Včera zveřejnil na svém profilu video svých zážitků. Zažil toho skutečně hodně. Slunil se s luxusními prsatými kočičkami na jachtě, pak si šel zagemblit do kasina a samozřejmě zažil obrovskou party i doma.

No, rádi bychom za svůj život zažili alespoň setinu toho, co Dan prožije během jediného víkendu. Bohužel, každý nemá neomezený budget a jeho jedinou starostí není to, jestli si dá whisky nebo absint a zda to bude pít z pupku brunetky nebo blondýnky…

Související články

Další články