Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Takhle vypadá TĚLO PO PORODU! Blogerka ukázala to, za co se většina žen STYDÍ!

Takhle vypadá tělo po porodu!
+ Další 4 fotografie
Porod s tělem ženy pořádně zamává. Některé modelky si ale pár dní po porodu dávají na sociální sítě fotografie, kde vypadají, jako by nikdy těhotné nebyly, a mají luxusní postavu. Blogerka Olivia White se ale rozhodla, že ukáže normálním matkám, jak skutečně vypadá tělo po porodu!

Některé modelky většinou vystresují normální matky, protože si dávají na Instagram a Facebook fotky jen pár dní po porodu, na kterých mají luxusní postavu. Realita je ale jiná. Blogerka Olivia White se rozhodla podpořit všechny ostatní matky a ukázat svoje tělo jen pár dní po porodu. A vysloužila si u nich obrovský obdiv!

Je to samozřejmě individuální a některé ženy můžou s porodem shodit i přebytečná kila, není to tak ale u všech a většina maminek se svojí postavou bojuje. Olivia ukázala břicho plné strií s povislou kůží a vůbec se za něj nestydí. Hlavní je, že má dvě zdravé a krásné děti!

„Oteklý obličej, povislá, mlékem naplněná prsa, široké boky a břicho pokryté striemi. Toto je moje poporodní realita. A víte co? Já to vůbec nechci měnit,“ napsala na Instagram blogerka a vysvětlila proč.

„Protože už nejsem tatáž osoba jako předtím, když jsem neměla děti. Tak proč bych měla chtít, aby mé tělo odráželo něco a někoho, kým už nejsem? Tato povadlá prsa krmila moje děti a díky nim vyrostly velké a silné. Tyto boky a zvrásněné břicho byly celých 9 měsíců domovem pro má miminka. Možná to není právě to tělo, na které se většina z vás zálibně dívá nebo po jakém toužíte. Samozřejmě že někdy chci, aby bylo o trochu pevnější, ale pak si vzpomenu na všechny ty úžasné věci, které dokázalo, a s klidem si vychutnám cheeseburger. Vždyť jsem odvedla kus práce,“ dodala. A to je opravdu obdivuhodné!

Mohlo by vás zajímat

Další články